fbpx

Referencje

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania pessarów

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania pessarów , co również potwierdzają zadowolone pacjentki leczone tą metodą w moim gabinecie. Jest to szczególnie bardzo dobra metoda dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą być poddane operacji. Pessary to bezpieczny sposób pomocy zarówno przy dolegliwościach związanych z nietrzymaniem moczu, a także w różnym stopniu wypadania ścian pochwy i macicy

Dr Krystyna Klimczyk

Pacjentki są z nich bardzo zadowolone

Wszystkie pessary zastosowane przeze mnie spełniają swoją funkcje. Pacjentki są z nich bardzo zadowolone.

Dr Janina Kocurek-Fordey

W prosty i szybki sposób można pomóc Pacjentkom

Popieram stosowanie pessarów, dzięki nim można uniknąć zakładania szwów. Jestem zadowolony z ich stosowania, ponieważ dzięki temu w prosty i szybki sposób można pomóc pacjentkom przy nietrzymaniu moczu, wypadaniu narządu rodnego – w szczególności kobietom starszym, które ze względu na swój wiek lub inne przeciwskazania nie mogą być poddane operacji. Do tej pory również pacjentki ciężarne, u których założyłem pessar urodziły w planowanym terminie.

Dr Roman Kaproń

Pessary są bardzo pomocne i przydatne w zachowaczym leczeniu np. nietrzymania moczu lub obniżenia narządu rodnego

Korzystam z możliwości zakupu pessarów w fimie Meringer i polecam ten zakup Paniom z różnymi ginekologicznymi dolegliwościami. Pessary są bardzo pomocne i przydatne w zachowaczym leczeniu np. nietrzymania moczu lub obniżenia narządu rodnego, zwłaszcza dla Pań w zaawansowanym wieku, dla których operacja byłaby zbyt dużym obciążeniem dla organizmu. Pessary wykonane są z materiału łatwego do dezynfekcji jednocześnie na tyle elastycznego, że łatwo je samodzielnie założyć i usunąć. Pozwala to na utrzymanie pochwy w czystości. Polecam.

Dr Grażyna Komnata-Gajda
POTWIERDZAM, ŻE JESTEM PROFESJONALNYM UŻYTKOWNIKIEM I WYKONUJĘ ZAWÓD MEDYCZNY

ZAWARTOŚĆ STRONY PRZEZNACZONA JEST TYLKO DLA PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW WYKONUJĄCYCH ZAWODY MEDYCZNE LUB ZAJMUJĄCYCH SIĘ UŻYWANIEM LUB OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH. STRONA I JEJ ZAWARTOŚĆ NIE JEST PRZEZNACZONA DLA UŻYTKOWNIKÓW NIEPROFESJONALNYCH (NIE WYKONUJĄCYCH ZAWODÓW MEDYCZNYCH).